Erasmus Birim Koordinatörleri

 

   ERASMUS BİRİM KOORDİNATÖRLERİ

 

Kurum Koordinatörü : Öğr. Gör. Oğuzhan KÖSE

 

                                                        

 

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ                                       

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

Yrd. Doç. Dr. Adem TUNCER

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

 Yrd. Doç. Dr. Fuat KOSANOĞLU

ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLĞİ

 Yrd. Doç. Dr. Mehmet Ekrem ÇAKMAK

POLİMER MÜHENDİSLİĞİ

 Doç. Dr. Kadriye TUZLAKOĞLU

KİMYA VE SÜREÇ MÜHENDİSLİĞİ

Yrd. Doç. Dr. Esra Bilgin ŞİMŞEK

 

ULAŞTIRMA MÜHENDİSLİĞİ

 Yrd. Doç. Dr. Çiğdem AVCI KARATAŞ

HUKUK FAKÜLTESİ

Arş. Gör. İbrahim Doğan TAKAVUT

İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ

Yrd. Doç. Dr. Betül AVCI

 

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

İŞLETME

Yrd. Doç. Dr. İkram DAŞTAN

İKTİSAT

Arş.Gör.Melike EROĞLU

SOSYAL HİZMET

Arş.Gör.Fatma Kahraman GÜLOĞLU

ÇEKO

Yrd. Doç. Dr. Cüneyt ARMAĞAN

ULUSLARARASI İLİŞKİLER

 

Yrd. Doç. Dr. Nevra Esentürk

ULUSLARARASI TİCARET VE FİNANS

Arş. Gör.  Mahmut Kadir İŞGÜVEN

 

 

FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

POLİMER MÜHENDİSLİĞİ EADB

Doç. Dr. Kadriye TUZLAKOĞLU

ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ EADB

Yrd. Doç. Dr. Kayhan İNCE

KİMYA VE SÜREÇ MÜHENDİSLİĞİ EADB

Prof. Dr. Jülide HIZAL YÜCESOY

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ EADB

Yrd. Doç. Dr. Adem TUNCER

Arş.Gör.Güneş HARMAN

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ EADB

Yrd. Doç. Dr. Hasan Hüseyin TURAN

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

Yrd. Doç. Dr. Salih BAYRAM

 

 

TERMAL MESLEK YÜKSEKOKULU

TERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ

FİZYOTERAPİ PROGRAMI

Öğr. Gör. Beyza Erkoç Hatipoğlu

TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER BÖLÜMÜ

İLK VE ACİL YARDIM

Öğr. Gör. Esra Çizmeci

YÖNETİM VE ORGANİZASYON BÖLÜMÜ

SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ

Öğr. Gör. Serkan Deniz

ARMUTLU MESLEK YÜKSEKOKULU

SU ÜRÜNLERİ

Öğr. Gör. Onur KARADAL

 

YÖNETİM VE ORGANİZASYON

Öğr. Gör. Mustafa DURAK

GIDA İŞLEME

Öğr. Gör. Selin Kayalı

PAZARLAMA VE REKLAMCILIK

Öğr. Gör. Seher Kırcelli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YALOVA MESLEK YÜKSEKOKULU

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ PROGRAMI

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

 

BÜRO HİZMETLERİ VE SEKRETERLİK PROGRAMI

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI

Öğr. Gör. Özgür Doğan GÜRCÜ

ELEKTRİK VE ENERJİ PROGRAMI

İKLİMLENDİRME VE SOĞUTMA TEKNOLOJİSİ

Öğr. Gör. Mahmut BİNGÖL

MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI

DENİZ ULAŞTIRMA VE İŞLETME

Öğr. Gör. Mehmet ÖZKAN

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI

Yrd. Doç. Dr. Sevil ŞİN

MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİK PROGRAMI

SİVİL SAVUNMA VE İTFAİYECİLİK

Öğr. Gör. Mehmet EKİCİ

OTEL, LOKANTA VE İKRAM HİZMETLERİ PROGRAMI

TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ

Öğr. Gör. Yasin ÖZASLAN

OTEL, LOKANTA VE İKRAM HİZMETLERİ PROGRAMI

AŞÇILIK

Öğr. Gör. Arzu Güzel ÇAKMAK

PARK VE BAHÇE BİTKİLERİ PROGRAMI

PEYZAJ VE SÜS BİTKİLERİ

Öğr. Gör. Yusuf Evren DOĞAN

PAZARLAMA VE REKLAMCILIK PROGRAMI

PAZARLAMA

Öğr. Gör. Dr. Duygu TALİH AKKAYA

TEKSTİL,GİYİM,AYAKKABI VE DERİ PROGRAMI

TEKSTİL TEKNOLOJİSİ

Öğr. Gör. Arzu YAVAŞÇAOĞLU

ULAŞTIRMA HİZMETLERİ PROGRAMI

DENİZ VE LİMAN İŞLETMECİLİĞİ

Öğr. Gör. Aslı ÖZYILMAZ

ULAŞTIRMA HİZMETLERİ PROGRAMI

YAT İŞLETME VE YÖNETİMİ

Öğr. Gör. Aslı ÖZYILMAZ

MALZEME VE MALZEME İŞLEME TEKNOLOJİLERİ PROGRAMI

LASTİK VE PLASTİK TEKNOLOJİSİ

Yrd. Doç. Dr. İdris KARAGÖZ

 

 

ÇINARCIK MESLEK YÜKSEKOKULU

ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI

ÇOCUK BAKIMI VE GENÇLİK HİZMETLERİ

Öğr. Gör. Cansev KARAKUŞ

YEREL YÖNETİMLER PROGRAMI

YÖNETİM VE ORGANİZASYON

Yrd. Doç. Dr. Salih BATAL

YAŞLI BAKIMI PROGRAMI

SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ

Öğr. Gör. Mümine Kalındemirtaş KÜÇÜK

ÖZEL GÜVENLİK PROGRAMI

MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİK

Öğr. Gör. Suat SOYDEMİR

SOSYAL HİZMETLER PROGRAMI

SOSYAL HİZMET VE DANIŞMANLIK BÖLÜMÜ

Öğr. Gör. Mahmut  Sami KÖKTAŞ

ADALET PROGRAMI

HUKUK BÖLÜMÜ

Öğr. Gör. Başak Oya İSÇAN